Vyberte stránku

INFO O ZÁVODĚ

Hlavní běh na 10 km

Štafeta 5+5 km

Základní informace:

Místo startu a cíle: Dolní Břežany, ulice Za Radnicí

Časový limit závodu na 10 km: 120 minut

Kapacita závodu na 10 km: 300 účastníků

Povrch trati: asfalt, lesní a zpevněné cesty

Startovné: 300 Kč ve vánoční promo akci poté 333 Kč online, na místě 444 Kč

Trasa závodu

V ceně startovného:

Měření profesionální čipovou časomírou

Občerstvení v cíli a na 5 km

SMS s cílovým časem

Věcné ceny pro vítěze

Kategorie:

M1 Muži | 15 – 39 let*

M2 Muži | 40 – 49 let

M3 Muži | 50 – 59 let

M4 Muži | 60 a více

Ž1 Ženy | 15 – 35 let*

Ž1 Ženy | 36 – 49 let

Ž1 Ženy | 50 – a více

* závodníci mezi 15 a 18 rokem pouze se souhlasem zákonného zástupce!

Dětský běh

Základní informace:

Místo startu a cíle: Dolní Břežany, ulice Za Radnicí

Délky tratí: dle kategorie

Povrch trati: asfalt a zpevněné cesty

Startovné: 50 Kč

Trasy závodů

V ceně startovného:

Měření profesionální čipovou časomírou

Občerstvení v cíli

Věcné ceny pro vítěze

Kategorie:

DB1 dívky, DB1 chlapci trať 200 m | ročník narození 2014 a mladší

DB2 dívky, DB2 chlapci trať 500 m | ročník narození 2012-2013

DB3 dívky, DB3 chlapci trať 1000 m | ročník narození 2010-2011

DB4 dívky, DB4 chlapci trať 1000 m | ročník narození 2008-2009

DB5 dívky, DB5 chlapci trať 1500 m | ročník narození 2006-2007

DB6 dívky, DB6 chlapci trať 1500 m | ročník narození 2004-2005

HARMONOGRAM

11:00                  Start registrací na Hlavní závod, dětské běhy a štafetu

12:00                  Konec registrací na dětský běh kategorie DB1

12:15                  Konec registrací na dětský běh kategorie DB2

12:30                  Konec registrací na dětský běh kategorie DB3

12:30                  Start dětského běhu kategorie DB1

12:45                  Konec registrací na dětský běh kategorie DB4

12:45                  Start dětského běhu kategorie DB2

13:00                  Konec registrací na dětský běh kategorie DB5

13:00                  Start dětského běhu kategorie DB3

13:15                  Konec registrací na dětský běh kategorie DB6

13:15                  Start dětského běhu kategorie DB4

13:30                  Start dětského běhu kategorie DB5

13:45                 Start dětského běhu kategorie DB6

14:00                 Otevření úschovny zavazadel

14:00 – 14:30    Vyhlášení vítězů dětských běhů

14:30                  Konec registrací na hlavní závod a štafetu

14:30                  Převoz účastníku štafety na předávku

15:00                  Start hlavního závodu na 10 km a štafety 2x5 km

15:10                  Start závodu Nordic Walking

16:15 – 16:45    Vyhlášení vítězů hlavního závodu na 10 km

16:45 – 16:55    Tombola – slosování startovních čísel

17:00                  Konec závodu na 10 km a štafety 2x5 km

17:20                  Konec závodu Nordic Walking